PS IMAGO PRO

PS IMAGO PRO je statistické a grafické rozšíření programu IBM SPSS Statistics, které obsahuje nástroje pro zjednodušení vybraných základních procedur, nové grafy a výstupní procedury. Licence obsahuje IBM SPSS Statistics a veškerá funkcionalita i vzhled IBM SPSS Statistics jsou zachovány.

Pokud chcete využívat výrazné rozšíření funkcionalit IBM SPSS Statistics, vytvářet reporty a sdílet je s ostatními, je pro Vás PS IMAGO PRO vhodnou volbou.

Vyzkoušejte si plnohodnotnou verzi

Co vám PS IMAGO PRO přinese:

 

IBM SPSS Statistics

Řešení obsahuje plnou licenci IBM SPSS Statistics, včetně známého rozhraní a všech funkcí.

PS IMAGO PRO

Rozšíření formou nových procedur pro přípravu dat, ale především o mnoho vizuálně zajímavějších grafů a mapových podkladů.

PS IMAGO Designer

Jednoduchý nástroj, díky kterému vytváříte reporty z výstupů IBM SPSS Statistics pomocí funkce drag and drop.

PS IMAGO Process

Při opakovaných reportech je možné celý proces automatizovat.

PS IMAGO Portal

Nástroj pro sdílení reportů s uživateli bez IBM SPSS Statistics na svém serveru či na PS IMAGO Portal Cloudu. Stačí jedno kliknutí a vaše reporty se objeví každému, komu byly určeny. Zároveň máte možnost sledovat, zda je příjemci skutečně čtou.

Webinář PS IMAGO PRO

Průběžně pro vás připravujeme webináře, ve kterých se seznámíte s uživatelským rozhraním softwaru na názorném příkladu z praxe.

Díky vzdělávací podpoře ACREA i dodávanému softwaru se můžeme stále pouštět do náročnějších a odbornějších projektů a analýz, které přinášejí nové a relevantní poznatky o české mladé generaci a veřejných politikách. Výstupy se snažíme ovlivnit pozitivně i společenské a politické dění v ČR a EU. Díky zaškolení stálých spolupracovníků, nemusíme spoléhat jen na externí kapacity odborníků, ale víme, že se můžeme spolehlivě opřít o vlastní kvalitu a zároveň kde hledat odbornou pomoc, která nás nenechá na holičkách, když je třeba.
Mgr. Jan Husákvedoucí analytické sekce

Potřebujete poradit, jak využívat vaše data? Chcete zefektivnit a urychlit vaši práci? Nevíte, jaký software je pro vaše řešení ten správný?

Využijte naši nezávaznou konzultaci, při které vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a najdeme vhodné řešení.

Zůstaňte s námi v kontaktu.