fbpx

Právě pro vás připravujeme nové online webináře.

Online webinář - 17. 2. 2021 od 10:00

Acrea a datové projekty snadno a efektivně

Každý z nás se každodenně – ať již vědomě nebo nevědomě, podílí na tvorbě dat. Určitě budete souhlasit, že nikdy nebylo k dispozici tolik dat jako je dnes. Dat kolem nás je stále víc a víc a data a datové soubory ovlivňují náš každodenní pracovní i osobní život. Jsou společnosti, které za data, která potřebují pro svůj rozvoj, utrácejí neskutečné finanční částky. Na druhou stranu existují firmy, které na datech a jejich analýzách staví svůj business a využívají data ke zvýšení svého obratu, zisku a rozvoji obchodu.

Určitě znáte společnost Acrea jako dlouhodobého dodavatele statistických a dataminingových SW od společnosti IBM a Predictive Solutions. Možná jste i postřehli existenci našeho analyticko-konzultačního oddělení, které využívají zejména ti, kteří potřebují vyřešit nějaký softwarový nebo licenční problém. Položili jste si ale někdy otázku: „Co jiného analytici a konzultanti z Acrea dělají?“

Víte o tom, že jednou z náplní jejich práce jsou datové projekty? Existuje totiž celá řada firem a společností, která data mají, ale neumí z nich vytěžit ten správný přinos. Anebo si myslí, že umí, ale buď nemají vhodný software nebo se spokojí s povrchním pohledem na data bez možnosti hledat mezi nimi vztahy, korelace a souvislosti. Můžou existovat i takové společnosti, které data mají, ale vůbec si netroufají na jejich analýzy.

Proto se náš dnešní webinář bude zabývat možnostmi, které společnost Acrea nabízí v rámci realizace datových projektů. Dozvíte se, co je k tomu zapotřebí, jaké jsou požadavky na data, co předchází samotnému případnému projektu, jaký je jeho průběh, jak probíhá průběžná spolupráce mezi námi a zadavatelem a jaké výsledky může projekt přinést. O zkušenosti z reálných projektů se s Vámi podělí naši analytici, jejichž poznatky jsou podloženy praxí za více než 20 let existence společnosti Acrea.

Potřebujete poradit, jak využívat vaše data? Chcete zefektivnit a urychlit vaši práci? Nevíte, jaký software je pro vaše řešení ten správný?

Využijte naši nezávaznou konzultaci, při které vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a najdeme vhodné řešení.

Zůstaňte s námi v kontaktu.