Webináře a semináře

Jedním z cílů společnosti ACREA je i vzdělávání. Naše webináře a semináře jsou proto bezplatné a plné praktických ukázek, tipů a rad z oblasti analýzy dat. 

Zkušení analytici vás provedou daným tématem a po celou dobu vysílání vám jsou k dispozici pro vaše dotazy. Záznamy webinářů jsou registrovaným k dispozici po neomezeně dlouhou dobu. 

Nejbližší termíny webinářů
2705
Podíváme se na rozšíření IBM SPSS Statistics o modul Custom Tables, který umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat tabulky. Tento modul je navržen tak, aby poskytoval uživatelům vyšší flexibilitu a kontrolu nad vizualizací a prezentací statistických výsledků.
2406
Sloupcový graf, histogram nebo koláčový graf jsou běžným typem grafů. Ale někdy základní grafy nestačí a je potřeba sáhnout po více specializovaných. Slyšeli jste už například o Sankeyově diagramu nebo grafu Violin? A víte, že díky rozšíření PS IMAGO PRO zvládnete tyto vizuály vytvořit i v prostředí IBM SPSS Statistics?

Nestihli jste webinář, který vás zajímal?

Nevadí !

Máme pro vás videozáznam
vybraných webinářů stále k dispozici.

REALIZOVANÉ WEBINÁŘE

Nepropásněte další termín webináře

Registrujte se k odběru novinek !

Připravit se můžete na bezplatné webináře, inspirující blogové příspěvky, užitečné tipy a rady, stejně jako nejnovější informace ze světa statistiky, analýzy dat a data science - a to vše ZDARMA.

Buďte In Love with DATA s námi.

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY

Zůstaňte s námi v kontaktu.