Zpět

Životní cyklus zákazníka

  • Termín: 20. 3. 2019
  • Místo: Praha

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi pozvat Vás na odborný prezentační seminář společnosti ACREA CR:

Životní cyklus zákazníka

Znáte termín „Životní cyklus zákazníka“? A pokud ano, zamýšleli jste se někdy nad jeho fázemi? Umíte si do životního cyklu dosadit odpovídající marketingové úlohy, které Vám pomůžou snižovat Vaše náklady, budovat dobré vztahy se zákazníky a zároveň Vám přinést největší hodnotu? Víte, jak prodloužit zákaznický cyklus a dokážete odhadnout, který zákazník má tendenci odejít ke konkurenci a zda má cenu tomu zamezit?

 

Navštivte náš bezplatný seminář, kde se těmito základními marketingovými úlohami budeme zabývat. Naši zkušení konzultanti Vám jednotlivé úlohy stručně představí a ukáží Vám, jaké výstupy a přínosy Vám přinese jejich řešení na základě analýzy zákaznických dat.

Komu je tento seminář určen? Především majitelům a vedoucím pracovníkům firem, obchodním a marketingovým ředitelům a manažerům a dále těm, kteří pracují v oblasti marketingu a netuší, jakou konkurenční výhodu jim zdokonalení v oblasti životního cyklu přinese. Věříme, že tento půldenní program Vám představí nové myšlenky a nápady, které velice rychle využijete v praxi.

 

Termín semináře:

středa, 20. března, 2019

9,00 – 12,30

 

Těšíme se na shledání, za tým ACREA CR