Zpět

Webinář: PS Clementine PRO + novinky verze 2.2

  • Termín: 18. 9. 2019
  • Místo: Praha

Pracujete každý den s daty a hledáte nástroj, který se stane jádrem Vašich analytických řešení a zároveň pokryje celý dataminingový proces od přípravy dat až po aplikaci výsledků modelů do praxe?

Připravili jsme pro Vás offline webinář ACREA CR s názvem „PS Clementine PRO + novinky verze 2.2“, který Vás seznámí s komplexním a univerzálním řešením pro analýzu a datamining. Software PS Clementine PRO je založený na světově uznávaném SW IBM SPSS Modeler pro zpracovávání velkých dat a patří mezi nástroje, které kombinují využití dat a strojové učení. Architektura tohoto řešení zabezpečuje flexibilní úpravy podle Vašich firemních požadavků a integraci prediktivní analýzy s obchodními procesy a systémy.

Zároveň Vás seznámíme s novinkami verze PS Clementine PRO 2.2, která přináší další vylepšení software IBM SPSS Modeler. Jedná se například o novou moderní grafiku, funkcionalitu  View Data, nové uzly, ale i rozšíření pro Text Analytics. Novinky SW PS Clementine PRO 2.2 pak zahrnují jak nové uzly PS v prostředí IBM SPSS, tak i například zjednodušení práce s Repository. Zlepšení se promítlo i do možností automatizace, kde nyní existují nové způsoby automatického spuštění analytického procesu na základě různých událostí.

Pokud Vás dané téma zaujalo, neváhejte se přihlásit ještě dnes. V den offline webináře obdržíte link, kde se budete moci na tuto úlohu podívat z pohodlí Vaší kanceláře nebo později z domova formou videa.