Zpět

Webinář: S lidmi pro lidi - průzkum veřejného mínění

  • Termín: 11. 9. 2019
  • Místo: Praha

S lidmi pro lidi

Plánujete ve Vašem městě či obci provést změny, které se dotknou všech obyvatel? Ptali jste se jich už na jejich názor? Potřebujete podklad pro výběr té nejvhodnější varianty tak, abyste jednali v souladu s veřejným zájmem? Nebo Vás jen zajímá, jak a s čím jsou obyvatelé spokojeni?

Zjistěte s námi názor obyvatel Vašeho města či obce a získáte od nás přehledné grafické znázornění všech relevantních odpovědí. Vytvoříme dotazník přesně dle Vašich představ. Získané odpovědi protřídíme, tak aby byly do analýzy použity pouze ty vypovídající. Posléze pro Vás vytvoříme výstupy, které Vám budeme prezentovat. Budete mít k dispozici podklady pro učinění kroků, které budou korespondovat s tím, co obyvatelé opravdu ocení a chtějí.

Pojďte se s námi tedy podívat v tomto krátkém webináři, jak by naše spolupráce mohla vypadat a co vše obsahuje průzkum veřejného mínění S lidmi pro lidi.

Pokud Vás tato služba zaujala, tak se neváhejte přihlásit ještě dnes. V den offline webináře obdržíte link, kde se budete moci na webinář podívat z pohodlí Vaší kanceláře nebo později v klidu z domova.

 

Datum rozeslání videa:                                                                             

středa 11. 9. 2019 od 10:00