Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

OFFLINE WEBINÁŘ ACREA CR: CROSS-SELL/UP-SELL

Cílem našeho offline webináře bude seznámit Vás s analytickým přístupem v oblasti obou úloh. Na základě konkrétního příkladu Vás provedeme od okamžiku přípravy dat až po samotné výstupy. Zároveň se zamyslíme nad tím, jaké konkrétní obchodní přínosy znamenají obě metody pro obchodníka a pro zákazníka.

Více

Den pro akademickou sféru

  • Praha

Program se připravuje.

Více

7. OFFLINE WEBINÁŘ: Podvody ve státní sféře

Program se připravuje.

Více

6. OFFLINE WEBINÁŘ: Predictive maintenance

Program se připravuje.

Více
Array