Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

Životní cyklus zákazníka

  • Praha

Znáte termín „Životní cyklus zákazníka“? A pokud ano, zamýšleli jste se někdy nad jeho fázemi? Umíte si do životního cyklu dosadit odpovídající marketingové úlohy, které Vám pomůžou snižovat Vaše náklady, budovat dobré vztahy se zákazníky a zároveň Vám přinést největší hodnotu? Víte, jak prodloužit zákaznický cyklus a dokážete odhadnout, který zákazník má tendenci odejít ke konkurenci a zda má cenu tomu zamezit?

Více
Array