Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

OFFLINE WEBINÁŘ ACREA CR: SW IBM SPSS MODELER A NOVINKY VERZE 18.2.1

Připravili jsme pro Vás offline webinář ACREA CR s názvem „IBM SPSS Modeler a novinky verze 18.2.1“. Tento SW patří mezi přední světové nástroje, které kombinují využití dat a strojové učení. Celá řada významných světových společností spoléhá na SW IBM SPSS Modeler při přípravě a analýze dat, prediktivní analýze, řízení modelů a jejich nasazení v praxi. SW IBM SPSS Modeler umožňuje organizacím využívat datové prostředky a moderní aplikace v kombinaci s kompletními algoritmy a modely, které jsou připraveny pro okamžité nasazení v praxi. Nová verze přináší další vylepšení tohoto software, ať již se jedná o novou moderní grafiku, funkcionalitu View Data, nové uzly, ale i rozšíření pro Text Analytics.

Více
Array