Zpět

PS IMAGO 5

PS IMAGO PRO a PS IMAGO

Nové grafy a procedury v řešení založeném na IBM SPSS Statistics

PS Imago

PS IMAGO je statistické a grafické rozšíření programu IBM SPSS Statistics, které obsahuje nástroje pro zjednodušení vybraných základních procedur, nové grafy a výstupní procedury. PS IMAGO Vám zaručí mnoho přehledných způsobů prezentace výsledků Vašich projektů. Licence obsahuje IBM SPSS Statistics a veškerá funkcionalita i vzhled SPSS Statistics jsou zachovány.

 

PS IMAGO existuje ve dvou edicích. Pokud chcete využívat výrazné rozšíření funkcionalit SPSS Statistics, vytvářet reporty a sdílet je s ostatními, je pro Vás vhodnou volbou PS Imago PRO.

PS IMAGO 5 obsahuje:

  • IBM SPSS Statistics 25
  • PS IMAGO Pack – základní rozšíření o nové grafy a procedury

PS IMAGO PRO 5 obsahuje:

  • IBM SPSS Statistics 25
  • PS IMAGO Pack – základní rozšíření o nové grafy a procedury
  • PS IMAGO Designer – jednoduchý nástroj, díky kterému vytváříte reporty z výstupů IBM SPSS Statistics pomocí funkce drag and drop. Při opakovaných reportech je možné nastavit automatizaci reportů.
  • PS IMAGO Portal - nástroj pro sdílení reportů uživatelům bez SPSS Statistics. Pro sdílení takových reportů Vám stačí jedno kliknutí a Vaše reporty se objeví pro každého, komu byly určeny na IMAGO PORTAL.

PS IMAGO PRO je doplňkem vyvinutým pro české a slovenské uživatele. Zohledňuje požadavky, které jsme dostávali od uživatelů v průběhu několika let. V tomto trendu budeme i pokračovat, proto očekávejte zajímavé aktualizace 2x ročně.

ACREA CR je výhradním dodavatelem pro český a slovenský trh.

Více informací o softwaru PS IMAGO & PS IMAGO PRO spolu s jejich procedurami si můžete přečíst v této brožuře. Nebo si pročtěte případovou studii od společnosti NMS research, která software PS Imago využívá při své každodenní práci . 

Reference

Unilever

Využití neuronových sítí IBM SPSS ve vědeckém výzkumu

Podrobná case study
GfK Czech, s.r.o.

PS IMAGO PRO a PS IMAGO

Podrobná case study