Zpět

PS Imago PRO

Nové grafy a procedury v řešení založeném na IBM SPSS Statistics

PS IMAGO PRO 5.1 je statistické a grafické rozšíření programu IBM SPSS Statistics, které obsahuje nástroje pro zjednodušení vybraných základních procedur, nové grafy a výstupní procedury. PS IMAGO Vám zaručí mnoho přehledných způsobů prezentace výsledků Vašich projektů. Licence obsahuje IBM SPSS Statistics a veškerá funkcionalita i vzhled SPSS Statistics jsou zachovány.

Pokud chcete využívat výrazné rozšíření funkcionalit SPSS Statistics, vytvářet reporty a sdílet je s ostatními, je pro Vás PS IMAGO PRO vhodnou volbou.

PS Imago

PS IMAGO PRO 5.1 obsahuje:

  • IBM SPSS Statistics 25
  • PS IMAGO PRO – základní rozšíření o nové grafy a procedury
  • PS IMAGO Designer – jednoduchý nástroj, díky kterému vytváříte reporty z výstupů IBM SPSS Statistics pomocí funkce drag and drop. Při opakovaných reportech je možné nastavit automatizaci reportů.
  • PS IMAGO Portal - nástroj pro sdílení reportů uživatelům bez SPSS Statistics. Pro sdílení takových reportů Vám stačí jedno kliknutí a Vaše reporty se objeví pro každého, komu byly určeny na IMAGO PORTAL.

PS IMAGO PRO je doplňkem vyvinutým pro české a slovenské uživatele. Zohledňuje požadavky, které jsme dostávali od uživatelů v průběhu několika let. V tomto trendu budeme i pokračovat, proto očekávejte zajímavé aktualizace 2x ročně.

ACREA CR je výhradním dodavatelem pro český a slovenský trh.

Více informací o softwaru PS IMAGO PRO spolu s jejich procedurami si můžete přečíst v této brožuře. Nebo si pročtěte případovou studii od společnosti NMS research, která software PS Imago využívá při své každodenní práci . 

Soubory ke stažení

Reference

SC&C

Využití IBM SPSS Statistics ve výzkumné agentuře

Podrobná case study
Augur Consulting

Důležitým předpokladem hodnotného výzkumu jsou kvalitní analýzy

Podrobná case study