Zpět

PS Clementine PRO

PS Clementine PRO 2.2 - komplexní řešení pro prediktivní analýzy

PS Clementine PRO 2.2 je komplexní a univerzální řešení pro analýzu a datamining. Jedná se o nástroj pro tvorbu analytických úloh v různých oblastech podnikání, s jejich snadným sledováním a řízením. Díky flexibilní a škálovatelné architektuře se PS Clementine PRO 2.2 může přizpůsobit potřebám každé organizace.

Řešení je založené na jednom z nejrozšířenějších komerčních dataminingových nástrojů, IBM SPSS Modeler 18.2.1. To zaručuje přístup k širokému spektru nástrojů, modelovacím algoritmům a dalším nástrojům pro správu dat. PS Clementine PRO 2.2 nabízí přístup k obchodním procesům založeným na pokročilých analytických analýzách, které však nevyžadují znalost složitých analytických technik a technických aspektů v nich použitých.

  • PS CLEMENTINE PRO 2.2 poskytuje centralizované řízení analytických procesů díky integrovanému analytickému uložišti. To zjednodušuje analytikům ukládání a načítání analytického obsahu, jako jsou prediktivní modely, postupy, údaje a výsledky. Automatizované funkce ulehčují a bez problémů řeší jednotlivé úlohy a skupiny úloh vymezené jednotlivými uživateli.
  • PS CLEMENTINE PRO 2.2 může být jádrem Vašich analytických řešení, které integrují mnoho komponentů a související obsah, jako jsou například: data, datové struktury, analytické postupy, prediktivní modely, a integrační postupy.

ACREA CR je výhradním dodavatelem pro český a slovenský trh.

 

Klíčové výhody:

  • integrované prostředí pro správu analytických procesů
  • vyšší efektivita a komfort při vykonávaní analytických úloh
  • lehký přístup a správa analytického obsahu
  • zkrácení času potřebného na iniciaci a udržení analytických procesů
  • synergie organizace při vykonávaní analytických postupů

Soubory ke stažení

Reference

Laboratoř genetické ekotoxikologie

Vliv znečištěného ovzduší na zdraví řidičů autobusů MHD Praha

Podrobná case study
Inštitút pre výskum práce a rodiny

Využitie IBM SPSS pri výskumoch práce, sociálnych vecí a rodiny

Podrobná case study