O společnosti

Proč spolupracovat s ACREA CR

Společnost ACREA CR, spol. s r.o. je českou analytickou společností s tradicí od roku 1998.

ACREA je zkratkou pro Analytical CREAtivity – vyjadřuje, že každý analytický projekt je unikátní a ke každému přistupujeme individuálně. Žádný projekt pro nás není stejný.

Jsme certifikovaným partnerem společnosti IBM Česká republika pro prodej softwaru z portfolia Business Analytics v České a Slovenské republice a poskytovatelem analytických, statistických a dataminingových služeb. Společnost ACREA CR byla první společností, která v České a Slovenské republice dodávala software SPSS, tehdy ještě pod názvem SPSS CR.

Naším cílem je úspěch našich zákazníků. Všechny projekty vedou k rychlé návratnosti vložených investic a ne pouze k časové nebo personální úspoře. Úspěch našich projektů a implementací stojí za důkladným pochopením potřeb a stanovení cílů a priorit každého zákazníka.

O všechny zkušenosti se dělíme, ať už při samotné realizaci projektů, na kterých pracujeme společně se zákazníky nebo prostřednictvím veřejných statistických a dataminingových kurzů v Centru výuky ACREA v Praze a Bratislavě, kde mají uživatelé možnost seznámit se jak se softwarem IBM SPSS, tak prohloubit znalosti práce s daty. ACREA CR využívá znalosti, zkušenosti a portfolia celé sítě IBM a může tak poskytované řešení a služby obohatit.

ACREA CR byla založena v roce 1998 jako franšíza SPSS Inc. Software SPSS se stal součástí portfolia produktů IBM v roce 2009 prostřed­nictvím akvizice společnosti SPSS Inc., která se tak stala součástí mezinárodní sítě IBM. 8. srpna 2011 došlo k přejmenování SPSS CR na ACREA CR.

11.prosince 2011 byla také založena sesterská společnost ACREA SR, se sídlem v Bratislavě, jako lokální partner společnosti IBM pro Slovenský trh.

Partneři:

Společnost SC&C působí na trhu více než 25 let jako přední výzkumná agentura. Zaměřuje se především na marketingové, sociologické a politické výzkumy.

Gravic Inc. je poskytovatelem řešení pro pořizování dat, jako je Remark Office OMR , který představuje špičkový nástroj pro skenování dotazníků. ACREA CR je výhradním partnerem společnosti pro český a slovenský trh.

CSmap s.r.o. je poskytovatelem geografických informačních systémů nebo aplikace StatsMap pro zobrazení dat v mapách.

SDL – Language Weaver je poskytovatelem řešení překladových slovníků, které představují skvělé řešení pro komplexní jednosměrné či obousměrné překlady do různých světových jazyků, včetně češtiny a slovenštiny. ACREA CR je partnerem společnosti pro český a slovenský trh.

Společnost Predictive Solutions byla stejně jako ACREA CR franšíza společnosti SPSS Inc. Mnoho let zkušeností s nástroji SPSS vedlo k dlouhodobému vývoji dalšího rozšíření nástrojů SPSS Statistics. ACREA je exkluzivním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku pro dodávání nástrojů Predictive Solution Imago, které přidávají k SPSS Statistics užitečné doplňky.