Kurzy na klíč

  • Nevybrali jste si z naší nabídky veřejných kurzů nebo Vám nevyhovuje termín?
  • Plánujete proškolit více svých zaměstnanců zároveň nebo chcete praktická cvičení absolvovat přímo na vlastních datech?
  • Potřebujete program a termíny kurzů přizpůsobit na míru svým požadavkům a řešeným úlohám?

Zašlete nám svou představu o tématu, rozsahu, počtu účastníků, ideálním termínu konání, a zda chcete kurz realizovat na vlastních či na našich datech na kurzy@acrea.cz. Rádi pro Vás připravíme nabídku kurzu na klíč.

Našim zákazníkům vycházíme v maximální možné míře vstříc a výsledky, přidaná hodnota a efekt, které naše kurzy účastníkům přinesou, jsou pro nás tím nejdůležitějším.

Individuální výuka

Individuální výuka je možným formátem pro výuku specializovaných témat, která se formou veřejných kurzů neotevírají, ale je i variantou pro účastníky, kteří na absolvování některého standardního kurzu spěchají a nechtějí čekat na jeho veřejný termín.

Konzultace v návaznosti na absolvovaný kurz

Pro zájemce o možnosti a vhodnost využití konkrétní, na kurzu absolvované metody na jeho vlastní data a úlohy jsme připravili možnost konzultace k tématice kurzu za výrazně výhodnějších cenových podmínek. Konzultaci (termín, rozsah a obsah) je potřeba dohodnout předem, věnovat se vám bude buď přímo lektor daného kurzu, nebo některý z našich dalších odborníků.

Reference