Kontakt

ACREA CR, spol. s.r.o.

  • Krakovská 7
  • 110 00 Praha 1
  • IČ: 63076616
  • DIČ: CZ63076616

Pracovní doba:

  • Po - Pá: 8:00 – 16:30

Bankovní spojení:

  • Účet pro platby v CZK: 2700516496/2010
  • Účet pro platby v EUR: 2900516503/2010
Petra Formánková

Petra Formánková

ředitelka Centra výuky

Kateřina Cábová

Kateřina Cábová

asistentka Centra výuky ACREA

Kde nás najdete?

Jak se k nám dostanete

Učebny a kanceláře Centra výuky se nacházejí na adrese Praha 1, Krakovská 7. Po projití průjezdem z ulice Krakovská na nádvoří, použijte vchod A, který budete mít po pravé straně a vystoupejte do třetího patra.

Pěšky od metra C, A – stanice Muzeum (přibližně 5 min. chůze)

Při východu z metra použijte poslední východ vpravo, směr Václavské náměstí. Pak půjdete směrem dolů po Václavském náměstí. Na prvním přechodu pro chodce u Domu módy (na druhé straně silnice se nachází KFC) odbočte vlevo do ulice Krakovská. Krakovská 7 se nachází v horní části ulice. Naproti budovy, ve které sídlíme, se nachází Bulharské velvyslanectví.

Pěšky od metra A, B – stanice Můstek (přibližně 10 min. chůze)

Při východu z metra použijte východ směr Václavské náměstí, Vodičkova. Pak půjdete směrem nahoru po Václavském náměstí. Na třetím přechodu pro chodce u KFC (na druhé straně silnice se nachází Dům módy) odbočte vpravo do ulice Krakovská. Krakovská 7 se nachází v horní části ulice. Naproti budovy, ve které sídlíme, se nachází Bulharské velvyslanectví.

Automobilem

Pojedete-li k nám ze směru od dálnice D1, držte se na magistrále směr centrum. Za Nuselským mostem dojedete po ulici Legerova až k náměstí I. P. Pavlova. Na další světelné křižovatce po tomto náměstí (je to křižovatka se Žitnou ulicí) odbočte doleva. Po Žitné pokračujte na 3. odbočku doprava a vjeďte do ulice Ve Smečkách. Po této ulici projedete na Václavské náměstí, kde se dáte doprava a znovu hned doprava do Krakovské ulice. (Přímo ze Žitné se do Krakovské nedá vjet, je to jednosměrka v opačném směru.)

K dispozici máme jedno parkovací stání, které je nutné včas zarezervovat. V případě zájmu nás kontaktujte na kurzy@acrea.cz. Současně upozorňujeme na problematické parkování v okolí z důvodu zavedení parkovacích zón a doporučujeme využít spíše parkovacích možností mimo centrum a dojet na Václavské náměstí městskou hromadnou dopravou (další možnosti parkování).