Zpět

Představujeme PS IMAGO – statistický software založený na IBM SPSS Statistics

Na český a slovenský trh přinášíme novinku v podobě statistického a grafického rozšíření programu IBM SPSS Statistics. Software PS IMAGO byl vyvinut ve spolupráci s uživateli a zohledňuje požadavky uživatelů IBM SPSS Statistics.

PS IMAGO bude nabízen ve dvou edicích.

PS IMAGO Pack je statistické a grafické rozšíření programu IBM SPSS Statistics, obsahuje veškerou funkcionalitu vybraného modulu IBM SPSS Statistics a další datové analýzy, nové grafy, jako je například Nighthingale's Rose, nové output procedury a nové předdefinované tabulky.

PS IMAGO PRO je další nadstavbou PS IMAGO Pack a dále rozšiřuje možnosti uživatelů o další grafy a předdefinované tabulky procedur. Největším rozdílem mezi těmito edicemi je reportovací nástroj IMAGO Designer, pomocí kterého lze velmi snadno tvořit efektní reporty z výstupů IBM SPSS Statistics, automatizovat tvorbu periodicky se opakujících reportů a také poskytuje možnost sdílet tyto reporty pomocí portálu IMAGO PORTAL.

Protože požadavky uživatelů SPSS přicházejí kontinuálně, budou aktualizace softwaru PS IMAGO vycházet 2x ročně.

Společnost ACREA CR je jeho výhradním dodavatelem na českém i slovenském trhu a budeme rádi za další náměty na rozšíření.