Zpět

Nadcházející konference

Příští týden nás máte možnost potkat na rovnou 2 konferencích.

20. 10. na konferenci Den direct marketingu 2015 v Praze si můžete poslechnout našeho analytika, lektora a konzultanta Michala Kadlece. Konference je zaměřená na oblasti přímé komunikace se zákazníkem. Michal bude prezentovat problematiku doporučování relevantních nabídek.

Více informací o konferenci naleznete zde: Den direct marketingu

Pokud se zajímáte o oblast zdravotnictví, jistě Vás zaujme konference pořádaná ve slovenském Ružomberku. Konference se koná 22. a 23.10. Naši analytici- Lubomíra Červová a Milan Machalec zde budou mít 2 výstupy, oba druhý den konference. Lubomíra Červovová ve spolupráci s Dr. Danihelem představí projekt zaštítěný Evropskou unií, kdy byly pomocí statistických metod identifikovány mechanismy a nové markery vzniku a průběhu cirkulačních poruch mozku. Milan Machalec se bude věnovat Analýze vlivu faktorů na těhotenství pomocí software IBM SPSS Statistics. I tato úloha bude postavena na reálných datech, která se týkala 793 pacientek.

Po celou dobu konference bude možné prokonzultovat své případy s našimi obchodníky i analytiky u stolku označeného ACREA CR.

Více informací o konferenci: Medstat 2015