Zpět

Konference a křest nové knihy

Michal Kadlec, náš analytik, konzultant a lektor, bude 13. 11. přednášet na konferenci s názvem DNS Connect 2015, která je spojena s další, pro naši firmu důležitou, událostí.

DNS Connect 2015 se zabývá tématy orientovanými na data – od způsobů bezpečného a k přírodě šetrného uskladnění velkých objemů dat, přes jejich zpracování až po práci s výstupy. Řešení, která využívají přední české firmy, ministerstva i akademická sféra Vám přednesou přední čeští IT odborníci na danou tematiku.

Přednáška Michala Kadlece nese název „Analytické nástroje, které vidí Vaším zákazníkům do hlavy“. V této přednášce představí metody data miningu a ukáže, jak pomocí nich zefektivnit Vaše podnikání, zvýšit tržby, utvrdit vztah se zákazníky či jak získat zákazníky nové. To vše pomocí dat, která již máte k dispozici. Výstupy analýz ukáže v rozhraní IBM SPSS Modeler.

V rámci této konference proběhne křest již očekávané knihy Doc. RNDr. Jana Řeháka a Ing. Ondřeje Broma. Kniha s názvem SPSS datové analýzy slouží jako praktický průvodce programem IBM SPSS Statistics.

Tuto knihu máte možnost na konferenci získat, stačí se jen registrovat pomocí jednoduchého formuláře na stránkách konference a přijít. Registrace je zcela zdarma.

Konference DNS Connect 2015 se koná v konferenčním centru City Congress v Praze na Pankráci.

Více informací o celé akci a jednoduchý registrační formulář naleznete zde: http://dnsconnect.cz/