Zpět

e-book: Stručný průvodce analytickým procesem

Průvodce je volně stažitelný a seznámí Vás s 5 fázemi analytického procesu od porozumění datům, přes jejich přípravu, analýzu, tvorbu predikcí a využití výsledků v praxi.

Ve společnosti ACREA věříme, že informace ukryté ve Vašich datech dokážete sami odhalit správně provedenou analýzou dat a podpořit tak svá rozhodnutí ve Vašem podnikání. Tato rozhodnutí by vždy měla vycházet z předpokladů, které jsou podloženy historickými daty. 

Analytické oddělení ACREA proto pro Vás připravilo průvodce jednotlivými fázemi analytického procesu, kde na základě mnoholetých zkušeností z různých projektů doporučuje postupy a triky, které by neměly být opomenuty při přípravě datového souboru, analýze dat i dalšího využití výsledků v praxi. Tento materiál je určen pro zkušené analytiky i začínající zájemce, kteří se zatím analýze dat nevěnovali.

Doufáme, že Vám tento e-book pomůže proniknout do analytického procesu.

Průvodce je volně stažitelný a vytvořili jsme ho pro každého, kdo pracuje s daty - ať už je připravuje, analyzuje nebo modeluje. Snažili jsme se zachytit kritické body jednotlivých fází analytického procesu a doporučit vždy správný směr. 

Stručný průvodce analytickým procesem

Seznamte se s 5 fázemi analytického procesu od porozumění datům, přes jejich přípravu, analýzu, tvorbu predikcí a využití výsledků v praxi.

 

ODKAZ KE STAŽENÍ E-BOOKU

 

Pro stažení vyplňte a potvrďte e-mail, na který e-book obdržíte.