Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

Marketingové analýzy v kocke

  • Bratislava

Seminár je určený pre tých, ktorý si kladú otázku, ako osloviť nového zákazníka, ako ho zaujať a predovšetkým udržať. Chcete vedieť, kto sú Vaši zákazníci? Rozmýšľate nad tým, čo Váš zákazník chce a očakáva? Riešite prečo zákazníci odchádzajú ku konkurencii a ako tomu predísť? Ako a kedy im ponúknuť nový produkt alebo službu? V tom prípade nás neváhajte navštíviť.

Více

Statistický software IBM SPSS Statistics 25 – nová verze, nové možnosti

  • Praha

Na tomto bezplatném prezentačním semináři, který je určen pro instituce státní sféry a zdravotnictví Vám představíme celosvětově využívaný statistický software IBM SPSS Statistics. Tento software je tvořen 15 moduly, ze kterých lze složit vhodnou sestavu pro řešení Vašich úloh v oblasti statistického zpracování dat.

Více
Array