Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

Plnohodnotné využitie dátových zdrojov v štátnom sektore – ako na to

  • Bratislava

Na tomto bezplatnom prezentačnom seminári Vám predstavíme celosvetovo využívaný štatistický software IBM SPSS Statistics. V praktických ukážkach Vám predvedieme, ako možno s týmto nástrojom jednoducho a komplexne analyzovať Vaše dáta použitím štatistických metód, predvídať budúci vývoj a získať výstupy v prehľadnej forme, ktorá umožňuje správnu interpretáciu výsledkov.

Více

Ukázka softwaru IBM SPSS Statistics a IBM SPSS Modeler

  • Praha

Cílem semináře je seznámit Vás se statistickým nástrojem IBM SPSS Statistics a dataminingovým nástrojem IBM SPSS Modeler. Tyto nástroje jsou denně využívány k odhalování a řešení konkrétních problémů a pomáhají lépe pochopit fungování celé organizace a všech jejich procesů.

Více

Ukážka softvéru IBM SPSS Statistics a IBM SPSS Modeler

  • Bratislava

Cieľom semináru je zoznámit Vás so štatistickým nástrojom IBM SPSS Statistics a dataminingovým nástrojom IBM SPSS Modeler. Tieto nástroje sú denne využívané k odhalovaniu a riešeniu konkrétnych problémov a pomáhajú lepšie pochopiť fungovanie celej organizácie a všetkých jej procesov.

Více

Prediktivní analytika a HR - IBM SPSS Modeler a PS Clementine

  • Praha

Efektivní způsoby zpracování dat.

  • Praha
Array