Zpět

Semináře

Veřejné prezentační semináře jsou určeny k seznámení s nástroji IBM SPSS Software. Účast je bezplatná. Semináře jsou vždy zaměřeny na konkrétní téma či řešení úloh specifických pro určitou sféru uživatelů. Jejich cílem je prezentovat možnosti praktického využití programů IBM SPSS na konkrétních úlohách, které vycházejí z potřeb uživatelů. Tradiční součástí programu je i vystoupení zákazníka z dané sféry s ukázkou využití v praxi.

Prezentační semináře Vám pomohou odpovědět na otázku, který z nástrojů IBM SPSS je pro Vaši práci nejvhodnější a skutečně zrychlí a usnadní řešení Vašich úloh. Účastníci zde získají také informace o novinkách v aktuálních verzích softwaru IBM SPSS, poskytovaných analytických službách a možnostech školení. Pro každého účastníka jsou připraveny materiály a občerstvení. 

česká vlajka Semináře uspořádané v České republice:  ACREA CR, spol. s r.o. , Krakovská 7, Praha 1
slovenská vlajka Semináře uspořádané na Slovensku: IBM Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava

nabízené semináře

  • Datum:
  • Název:

Marketingové úlohy v kostce

  • Praha

Přemýšlíte nad tím, jak získat nové zákazníky? Vymýšlíte strategii, jak si nové zákazníky udržet? Chcete znát jejich strukturu, kdo jsou a jaký typ zákazníka představují? Chcete jim nabídnout další nebo lepší produkt, ale na druhou stranu nevíte přesně co a komu? Pokoušíte se odhadnout, který zákazník má tendenci odejít ke konkurenci a zda má cenu tomu zamezit? Navštivte náš bezplatný seminář, kde se těmito základními marketingovými úlohami budeme zabývat.

Více
Array